NATO

Команда "112 Україна" продовжує працювати над проектом 112 International Insight, щоб глядачі знали, що думають про події в Україні авторитетні міжнародні експерти.

І вже на сьогодні, 10 липня, заплановане чергове інтерв'ю. Цього разу – з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом. Незважаючи на його насичений графік під час одноденного візиту до України, Єнс Столтенберг виділить час для інтерв'ю з ведучою проекту 112 International Insight і ексклюзивно для "112 Україна" – прокоментує перспективи членства України в Північноатлантичному Альянсі.

Глядачі "112 Україна" зможуть дізнатися, чи можливе членство України в НАТО без врегулювання конфлікту на сході України, які шанси у нашої країни приєднатися до Альянсу слідом за Чорногорією і якими будуть взаємини НАТО–Росія. Також у інтерв'ю торкнуться теми кібербезпеки і можливих наслідків російсько-білоруських військових навчань, які заплановані на вересень цього року.

Крім того, "112 Україна" упродовж усього дня пильно стежить за перебуванням генсека Північноатлантичного Альянсу в Києві і детально висвітлює його візит в Україну. Зокрема, "112 Україна" проведе трансляцію урочистого засідання Верховної Ради України, на якому виступить генсек НАТО, урочистого засідання Комісії Україна–НАТО в Києві за участю Президента України, а також прес-брифінгу Петра Порошенка і Єнса Столтенберга.

За цими всіма значущими моментами в налагодженні співпраці України–НАТО телеглядачі "112 Україна" зможуть стежити в режимі реального часу і одними з перших побачити всі подробиці важливого для України візиту.