Генпродюсер "112 Україна" Артем Марчевський та Генпродюсер Newsone Василь Голованов Facebook Василя Голованова

Делегація сенаторів і керівників європейських журналістських профспілок приїде в Київ, щоб підтримати "112 Україна" і NewsOne. Про це в кулуарах Сенату Франції сказав генпродюсер телеканалу "112 Україна" Артем Марчевський.

"Делегація з Франції приїде в Київ. Це дуже хороший знак. Не тільки Європарламент і британці, але і французи підтримують нас у нашій боротьбі за свободу слова", - сказав він.

"Голова профспілки журналістів Франції, як виявилося, знала про ситуацію з нашими телеканалами і про напад на журналістів NewsOne. Ми зараз на стадії переговорів, але можемо з упевненістю сказати, що в Києві пройде захід, де будуть присутні сенатори з Франції, голова профспілки журналістів України та інші імениті журналісти Європи, де ми представимо ситуацію і проблеми, з якими ми зіткнулися", - сказав генпродюсер телеканалу NewsOne Василь Голованов.

Голова партії "За життя" Вадим Рабінович також додав, що має намір запросити делегацію в наглядову раду телеканалів.

"Якщо будуть продовжуватися вбивства журналістів, напади на журналістів, то будуть питання про персональні санкції проти тих, хто це робить. Я думаю, що ми не просто запросимо сенаторів у Київ, ми запросимо їх в наглядову раду телеканалів NewsOne і "112", і нехай їх тоді закривають, я подивлюся, як їм це вдасться", - сказав він.

Нагадаємо, на сайті глави держави зареєстрували петицію про недопущення придушення свободи слова в Україні і застосування санкцій до телеканалів "112 Україна" та NewsOne.