112.ua

"Ми разом із моїм колегою Василем Головановим витратили сотні годин на те, щоб проект резолюції "Про свободу преси в Україні" втілити. Ми літали, напевно, вісім разів і з кожним депутатом, який поставив підпис, зустрічалися, пояснювали, показували документи. Ми здобули колосальну підтримку – 43 підписанти – це тільки початок, тільки проект резолюції. Далі документ внесуть на голосування, і я передбачаю, ми ще не раз відвідаємо і Брюссель, і Страсбург, щоб зустрітися із сотнею, двома сотнями, зі стількома депутатами, скільки знадобиться, щоб ця резолюція перейшла зі стадії проекту до дебатів і голосування, а наша влада і персонально 229 народних депутатів отримали політично "по зубах", – зазначив генеральний продюсер "112 Україна" Артем Марчевський.

112.ua

Також він наголосив, що на сайті Президента України Петра Порошенка неправдиво відображена кількість підписантів на захист телеканалів "112 Україна" і NewsOne: "Понад три тижні тому петиція на підтримку телеканалів набрала більш ніж 25 000 голосів, однак на сайті Президента була зовсім інша цифра - 17 000. І коли ми разом з керівництвом NewsOne зверталися з офіційними запитами до глави держави, автоматично додавалось по півсотні голосів. Зараз у розділі "підписанти" офіційно налічується 27 179 тисяч голосів, але на сайті Президента - 23 712".

112.ua

Користуючись нагодою, у прямому ефірі Артем Марчевський офіційно звернувся до українського Президента: "Петре Олексійовичу, будь ласка, відреагуйте.  Припинімо ось ці ігри, слід працювати чесно. Люди зробили свій вибір. Нас підтримують у країні, нас підтримують європарламентарі. Будь ласка, ми передали пас вам, м’яч на вашому боці, реагуйте".

Нагадаємо, нещодавно генеральні продюсери "112 Україна" та NewsOne Артем Марчевський та Василь Голованов повернулись із Європарламенту. Там вони разом із британським політиком Джонатаном Арноттом, представниками Європейського парламенту від Німеччини - Арне Геріке та від Великої Британії - Нейтаном Гіллом обговорили процес розгляду проекту резолюції "Про свободу преси в Україні".

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, аби першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події, в Україні та світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.