112.ua

Генеральний продюсер телеканалу "112 Україна" Артем Марчевський на своїй сторінці в Facebook розповів про результати боротьби українських ЗМІ за право говорити.

"За останній місяць в боротьбі за свободу слова в Україні нам разом з колегою з NewsOne Василем Головановим вдалося зустрітися з європейськими політиками, які представляють найширший спектр політичних сил, – пише Артем Марчевський. – Серед них від Альянсу європейських лібералів і демократів віце-президент Європейського парламенту Павел Теличка, від політичної групи Зелені/Європейський вільний альянс віце-президент Європарламенту Хейді Хаутала, від політичної групи Європа свободи і прямої демократії віце-президент Європарламенту Фабіо Кастальдо, члени Європарламенту Вільям граф Дартмут, Нейтан Гілл, Девід Коберн, Джонатан Арнотт, від Альянсу європейських консерваторів і реформістів член Європарламенту Пітер Лунгрен, від політичної групи соціалістів і демократів Георгі Піринські. Крім того, ще десяток європарламентарів підписали звернення до Верховної Ради на підтримку незалежних ЗМІ. Всі ці політики і партії, які вони представляють, стоять на дуже різних позиціях у поточних питаннях міжнародного порядку денного. Але їх об'єднує зацікавленість у демократичному розвитку України, дотриманні в ній стандартів свободи ЗМІ. Натужні спроби представників влади і її клевретів дискредитувати тих чи інших європейських політиків, які підтримують нас, лише свідчать про безпорадність від зіткнення з необхідністю відповідати перед Європою за відповідність тим цінностям, які гучно проголошує керівництво нашої країни на міжнародній арені".

Також у своїй промові він зазначив, що жоден з членів Європейського парламенту, з якими вони зустрічалися і ще планують зустрічатися, ніколи не порушував законів України, не відвідував окупованих територій і не висловлював схвалення окупації українських земель.

"Всі інші політичні позиції, яких дотримуються ці політики, є відображенням домінуючих в ЄС плюралізму і свободи думок, які хотілося б спостерігати і в нашій країні. Цього не зрозуміти прихильникам запровадження цензури в Україні, які у відповідь на незручні запитання європейців щодо тиску на ЗМІ , огульно записують тих євродепутатів, що підтримують нас, в "агенти кремля". Виходить, що в Європі, куди ми так прагнемо, суцільні "агенти кремля". І тут виникає запитання: а навіщо тоді Україна туди так прагне потрапити? Запитання риторичне. Нехай кожен відповість чесно собі. Для себе я відповідь сформулював. Можу навіть допомогти порадою нашій владі: не можна в боротьбі з Росією будувати Росію в Україні. У тому числі через тиск на незалежні засоби масової інформації. Це так не працює. І в Євросоюзі це прекрасно розуміють. Тому і підтримують нас у боротьбі за свободу слова ", – говорить генпродюсер "112 Україна"Артем Марчевський.

Крім того, генпродюсер "112 Україна" став гостем ефіру політичного ток-шоу "Український формат" на телеканалі NewsOne, де його опоненти, які голосували за санкції щодо вищезазначених телеканалів, так і не змогли аргументувати свій вчинок.

"Якщо у політиків є претензії до структури нашого управління телеканалом, то вся інформація опублікована у відкритому доступі на нашому сайті. Але якщо у депутатів є інші факти, то надайте їх нам", – сказав А.Марчевський.

Також він зазначив, що обмеження свободи слова телеглядач обов'язково помітить і вибір свій може змінити: "Закликаю виборців не голосувати за цей театр абсурду. Тепер ясно, чому в нашій країні проблеми. Народним обранцям потрібно зрозуміти просту істину: свобода слова – це засаднича цінність демократичного суспільства . Якщо уряд країни намагається побудувати демократичне суспільство, потрібно навчиться поважати його цінності. Якщо ви цього не вмієте – для чого ви в парламенті?"

Нагадаємо, що минулого тижня депутати Європейського парламенту Девід Коберн і Джонатан Арнотт особисто ознайомилися з внутрішньою роботою телеканалу "112 Україна", його професійною командою, процесом випуску новин і прямих ефірів.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який веде мовлення 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі і цікаві події, що відбуваються в Україні та світі. Канал доступний в пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.