112.ua

Історію про дитячий спорт у Красногорівці телеканал "112 Україна" розповідав в одному з сюжетів проекту "Близький Схід". Спортивні секції в старій і побитій війною будівлі спорткомплексу організував для дітей начальник місцевої електропідстанції Андрій Шапочка. Під час зйомок сюжету він розповів про мрію провести футбольний турнір з командами з мирних українських територій. Своїм візитом у Красногорівку футбольна команда "112" вирішила допомогти дітям наблизити мрію і зіграла з ними товариський матч.

У складі футбольної команди "112 Україна" був і ведучий Володимир Полуєв. Про гру з юними спортсменами він розповів: "Ми чітко розуміли, що їдемо грати з сильною командою, їдемо отримати задоволення, і сподіваємося, що діти теж отримали задоволення від гри з нами".

За словами Андрія Шапочки, цей матч для дітей не тільки цінний досвід, а й натхнення на майбутнє. "Важливо, щоб діти знали, що їх пам'ятають, люблять. Як казав Маестро: "все проходить, а музика вічна", а у нас своє: все проходить, а спорт вічний", - коментує він.