112.ua

У фінальному випуску соціально-політичного реаліті-шоу "Кандидат" українці в прямому ефірі спостерігали за боротьбою учасників за місце в політичній партії "За життя" та навчання в Стенфордському університеті.

Упродовж 10 тижнів учасники соціально-політичного реаліті-шоу "Кандидат" змагалися за право стати народним депутатом. До фіналу проекту пройшли 4 найсильніші учасники: Андрій Кучер, Олеся Василець, Артем Кухаренко і Ірина Майстер. Кожен з них виступив у прямому ефірі за трибуною і розповів, чому, на його думку, виборцям необхідно голосувати за партію "За життя".

Переможцем соціально-політичного реаліті-шоу "Кандидат" стала Ірина Майстер. За екс-заступника міського голови Василькова проголосувало 32% глядачів. Детальніше про переможницю читайте тут.

Трансляцію дивіться тут.

"Кандидат" - це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої будуть доводити, що гідні сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. А переможець отримає місце в прохідній частині списку партії "За життя" на наступних виборах у Верховну Раду, а також річне навчання в Стенфордському університеті. Ведучі реаліті-шоу - Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.