112.ua

"Операція "Паспорт" дебют журналіста і ведучого програми "Кеш тест" Олега Степового як автора документального фільму, і, з огляду на результати телеперегляду, дебютував він успішно. 

За аудиторією 18+(50+) фільм пройшов з показниками shr% 3,08%, rat% 0,83%. Порівняно з усіма суботами літнього періоду, як уже було зазначено, "Операція "Паспорт" підвищила показник рейтингу слоту (з 20:07 до 20:59) на 43%, а результат частки на 60%**. Що стосується позицій телеканалу в слоті, то за цією аудиторією "112 Україна" посів 9-те місце в загальнонаціональному переліку. 

Кияни подивилися фільм з показниками shr% 6,09%*, rat% 1,26%*, а в піковий момент телеперегляд досяг показників: shr% 9,41%*, rat% 1,91%*. Зростання рейтингу за аналогічний період становив 138%*, частки 179%*. У слоті фільму за київською аудиторією "112 Україна" посів 5-ту позицію серед всіх телеканалів країни.

Прем'єра зібрала біля екранів телевізорів понад 650 тис. глядачів у віці 18+, з урахуванням повторів фільму, кількість людей, що подивилися кінострічку, досягла 1 мільйона.

Нагадаємо, "Операція "Паспорт" – це двосерійний фільм. У першій частині, яка вийшла в ефір 5 серпня, з'ясовували, чому Угорщина заохочує жителів Закарпаття до отримання другого громадянства і чим це загрожує Україні.

Нині телеканал уже працює над другою серією. У ній автор порушить питання: навіщо на Закарпатті цілком таємно створюють етнічні загони самооборони? Чому Росія спрощує процедуру отримання російського паспорта? Хто працює під прикриттям доброчинних фондів в прикордонних районах України? І, мабуть, головною інтригою другої частини проекту стане отримання другого паспорта Олегом Степовим: глядачі дізнаються, чи вдалося автору стрічки стати власником ще одного паспорта і якщо так, то яка ціна такої операції.

Про це та про багато іншого вже зовсім скоро в другій серії картини "Операція "Паспорт".

* Аудиторія старше 18 років, що проживає у Києві;

** Аудиторія старше 18 років, що проживає в містах з населенням понад 50 000;

Дані дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК. Оператор панелі ‒ Nielsen; моніторинг ‒ Комунікаційний Альянс. Дані розраховані за показниками rat%, shr%, atsі надані телеканалом "112 Україна". Дані за 05  06.08.2017 Overnight. Детальніше про показники і визначення цільових аудиторій ‒ у глосарії ІТК: http: //tampanel.com.ru/ru/about/glossary/.