Ulichnaya Eda 112.ua

Телеканал "112 Україна" виступить інформаційним партнером фестивалю Ulichnaya Eda. У найближчі вихідні, 10-11 серпня, буде відзначатися шестиріччя цього проекту. На фесті телеканал встановить гримерку і стильну фотозону, в якій кожен бажаючий зможе стати зіркою планети "112 Україна". Також джингл телеканалу буде звучати на фестивальному радіо.

Відзначимо, що головний інформаційний вісник України вже другий рік поспіль виступає інформаційним партнером Ulichnaya Eda.

При вході на свято шестиріччя Ulichnaya Eda гостей зустрічатимуть ведучі, вуличні музиканти та аніматори. Дегустацію оригінальних страв фестивалю можна буде поєднати з переглядом улюблених фільмів. Уесь день перед Арт-будинком буде працювати кінотеатр, у якому будуть показувати комедії "Ейс Вентура", "Завжди кажи "Так", "Брюс Всемогутній", "1+1", "Похмілля у Вегасі". А ввечері діджеї зіграють святковий сет.

З 15:00 розпочне роботу музична сцена, концерти на якій триватимуть до завершення фестивалю. Хедлайнерами шоу стануть On i Ona, OLEYNIK, Ultramarine, а з 18:00 до 19:00 на сцену піднімуться стенд-ап коміки.

Ulichnaya Eda
Ulichnaya Eda 112.ua
Ulichnaya Eda
Ulichnaya Eda 112.ua
Ulichnaya Eda
Ulichnaya Eda 112.ua
Ulichnaya Eda
Ulichnaya Eda 112.ua

Крім того, на фестивалі буде представлено близько 60-ти фуд-кортів, облаштують басейн, а також організують скімборди і бабл-футбол. А найменших гурманів на святі можна буде залишити професійним няням у фестивальному дитсадку.

Місце проведення: київський Арт-завод "Платформа" (вулиця Беломорская, 1а).

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 та через супутник AMOS-3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.