Екзит-пол другого туру президентських виборів в Україні 112.ua

21 квітня телеканал "112 Україна" ексклюзивно оголосить результати екзит-полу другого туру президентських виборів. Опитування виборців проведе агентство New Image Marketing Group.

Замовниками екзит-полу виступили велика американська компанія Global Management Association, а також британське видання The Independent.

В рамках екзит-полу опитають 16 тис. виборців. Опитування відбуватиметься на виході з 500 виборчих дільниць по всій території України за винятком АР Крим та непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей.

Опитування буде проходити шляхом таємного голосування. Кожен бажаючий взяти участь у экзит-полі буде самостійно заповнювати анкету з питаннями і опускати її в спеціальний бокс. Статистична похибка екзит-полу складе 1,7%.

Результати екзит-полу будуть оголошені в ході масштабного марафону "ХТО?", який стартує на телеканалі "112 Україна" 21 квітня о 17:00 і триватиме до другої години ночі.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.