ПортNOW 112.ua

3 листопада в ефірі телеканалу "112 Україна" відбулася прем'єра передачі "ПортNOW", в ході якої народний депутат п'ятого і шостого скликань Верховної Ради України Андрій Портнов прокоментував головні події в Україні останнього тижня.

Зокрема екс-політик дав оцінку розведенню військ на Донбасі і роботі генпрокурора Руслана Рябошапки, а також розповів про розслідування подій 2 травня в Одесі, справі нардепа Ярослава Дубневича та секс-листування Богдана Яременка.

У слоті трансляції цієї програми "112 Україна" впевнено лідирував серед усіх інформаційних телеканалів країни за аудиторією 18+(50+).

Рейтинг "ПортNOW" 112.ua

Також перший випуск "ПортNOW" очолив рейтинг найбільш популярних передач серед інформаційних мовників України за 3 листопада.

Нагадаємо, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі і Facebook-сторінці  мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутники AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.