112.ua

Євродепутати вже детально ознайомилися з внутрішньою роботою телеканалу, його професійною командою мовника, процесом випуску новин та прямих ефірів. Прикметно, що все це транслювалося наживо в ефірі телеканалу "112 Україна", після чого європейські парламентарії взяли участь у телепроекті Еліни Бекетової, де висловили своє бачення роботи лідера інформаційного мовлення в Україні та обурення щодо тиску української влади на телеканал.

112.ua

Завтра євродепутати планують зустрітися з головою Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Юрієм Артеменком, аби з'ясувати, чому влада перешкоджає роботі найрейтинговіших телеканалів держави та чим аргументований намір Нацради сприяти цьому.

112.ua

"Ми раді вітати на нашому телеканалі європейських депутатів, які розділяють нашу позицію і готові боротися за правду. Вони докладно ознайомились з роботою нашої великої команди професіоналів й тепер хочуть почути думку людей, чиє бачення свободи слова в Україні радикально різниться з нашим. Цим візитом ми створили унікальний прецедент у вітчизняному медіапросторі, тож з нетерпінням чекаємо на зустріч європейських друзів з узурпаторами свободи слова в Україні", – зазначив генеральний продюсер "112 Україна" Артем Марчевський.

Нагадаємо, що минулого тижня генеральні продюсери телеканалів "112 Україна" та NewsOne Артем Марчевський та Василь Голованов відвідали Страсбург. Там провели чергову зустріч з британськими депутатами Європейського парламенту Натаном Джилом, Девідом Коберном та Джонатаном Арноттом. На перемовах запланували візит євродепутатів до України.  

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу у прямому ефірі і використовує передові технології, аби першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події, що відбуваються в Україні і світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу.