112.ua

Генеральний продюсер "112 Україна" наголосив, що боротьба за Свободу слова в Україні ведеться на двох фронтах - в Європейському парламенті та Верховній Раді України. І стиль та методи цієї боротьби кардинально різняться. Так, в Європарламенті постійно збільшується кількість депутатів, котрі підтримують проект резолюції щодо Свободи слова в Україні.

"Вже три тижні, як петиція на захист "112 Україна" та NewsOne набрала понад 27 000 голосів, при цьому лічильник на головній сторінці сайту Президента не показує і 24 000. Зараз керівництво телеканалів направило офіційні запити щодо цього питання. Одночасно, в Європейському парламенті розглядають проект резолюції щодо недопущення тиску на Свободу слова в Україні. 43 євродепутати підписали цей документ, скоро проект буде винесено на обговорення в Європарламенті", - відзначив Артем Марчевський.

В той же час, народні обранці з провладних політичних партій не зупиняються у своєму "прагненні" закрити головні інформаційні телеканали України. Останнім прикладом цього є реакція представників фракції "Народний фронт" у ВР на викривальний матеріал проти їхнього лідера Максима Бурбака.

"Хочу подякувати нардепам із фракції "Народний фронт", які відкрито заявили, що телеканал потрібно закрити. Таку заяву вони зробили після журналістського розслідування працівників "112 Україна" проти лідера вищезгаданої партії – Максима Бурбака. З цього приводу я хочу сказати, що програма журналістського розслідування вже перекладена англійською і найближчим часом її побачать депутати Європарламенту. Такі дії політпартії допомогають нам в голосуванні за майбутню резолюцію. Також сьогодні пан Бурбак зробив низку заяв стосовно наших телеканалів з трибуни ВР. Ці заяви ми почули і готуємо позиви до суду", - заявив генпродюсер "112 Україна".

Як відзначив Артем Марчевський, телеканал не зупиниться у своєму прагненні донести до українців правду. І останні події навколо інформаційного лідера України стануть лише приводом для чергового судового процесу проти тих, хто не хоче чути небажаної для себе думки.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, аби першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події, в Україні та світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває  24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.