112.ua

Богдан працює на 112 Україна практично від запуску телеканалу в ефір. У 2013-2014 роках висвітлював події Революціі гідності. Далі - антитерористичну операцію на Сході України, не раз потрапляв під обстріли. Відрядження за кордон - теж невід'ємна частина його роботи, був і на землетрусі в Непалі у 2015-му, і на міжнародних військових навчаннях.

На каналі Богдан Піленко став автором та співавтором низки документальних проектів. Зокрема, "Війна і Мінськ", "Операція "Дебальцеве", "Тіні Іловайська", "Морський бій". А також був одним із чотирьох авторів проекту "Близький Схід" (за підтримки USAID).

"За 4,5 роки телеканал дав мені змогу по-різному себе проявити. Не тільки журналістом новин, який включається з місця події, знімає й пише сюжети. Був досвід роботи редактором, досвід теледокументалістики. Кожну нову діяльність я сприймав як виклик. Чи вдасться? Тепер маю ще один. І з ним, як і з попередніми, планую впоратись. Радий можливості навчитися нового, дякую за довіру!"  - розповів Богдан.

2016 року Богдан Піленко став переможцем у номінації "Надія журналістики" конкурсу "Честь професії".

"Богдан Піленко - один із наших найяскравіших журналістів - коментує керівник служби новин "112 Україна" Ірина Малихіна. - Прийшов ще студентом, став досвідченим спеціальним і військовим кореспондентом. У його активі - репортажі, які ньюзрумом не раз відзначали як наш найкращий сюжет місяця, та рейтингові документальні роботи. За що б не взявся - виходить круто. Бо - талант, помножений на постійний розвиток. А ще ми дуже цінуємо Богдана за відповідальність, надійність і товариськість. Він - приклад для наших стажерів та журналістів-початківців і чудовий колега.  Його зростання - від репортера до ведучого - заслужене визнання професіоналізму. А ще мене радує, що ставши ведучим, Богдан не покине зйомки і паралельно працюватиме над спецпроектами".

Вся команда "112 Україна" вітає Богдана Піленка з новим призначенням та бажає йому лише гарних новин!