У прямому ефірі глядачі телеканалу спостерігали святкування безвізу в столиці України, виступи і привітання Президента, церемонію запуску символічного "Таймера Безвізу".

Для висвітлення події телеканал долучив послів України в різних країнах: Угорщини, Фінляндії, Португалії, Нідерландів, Польщі, Австрії, Литви; представника посольства України у Франції; генеральних консулів України в Іспанії (Барселона) і Німеччині (Дюссельдорф і Мюнхен); першого секретаря з консульських питань Посольства України в Нідерландах, прес-аташе Представництва ЄС в Україні і т.д.

Знімальні групи телеканалу пильнували за тим, що відбувається на вокзалах і аеропортах: в Україні вони проводжали громадян, які одними з перших  мали скористатися перевагами безвізу, а в Європі кореспонденти "112 Україна" зустрічали тих, хто вже це зробив, і з місця подій ділилися враженнями.

Кореспонденти та журналісти в Чехії, Німеччині, Бельгії, Франції відповідали на запитання студії, розповідали, як діє безвіз у країнах-учасницях. Кореспонденти в Грузії та Молдові поділилися досвідом своїх держав у питанні безвізу, а журналіст з Росії розповів, як таке позитивне рішення для нашої країни висвітлюється в російських ЗМІ.

Більше того, спеціально, щоб протестувати, як працює безвіз у столиці Євросоюзу, знімальна група телеканалу полетіла в Брюссель вже за новими правилами. А ведучий проекту "Вечірній Прайм" Петро Мага вирушив до Фінляндії вболівати за збірну України з футболу і прибувши туди – поділився з українським глядачем власними враженнями від першої подорожі за правилами безвізу.

А з 23:45 10 червня до 01:00 11 червня в ефірі телеканалу був спецпроект - "Безвіз".  Під час його проведення в студії з гостями Тарасом Чорноволом, Бачо Корчілавою і Олегом Волошиним обговорювали, як вже з перших хвилин запрацював безвіз, знімальні групи в Києві розповідали про події та емоції з центральної локації святкування безвізового режиму на Європейській площі, а зарубіжні кореспонденти в цей час відстежували ситуацію на кордонах.

У рамках масштабного ефіру, присвяченого безвізу, для максимальної картинки у висвітленні того, що відбувається, "112 Україна" використовував квадрокоптер. Із  висоти його польоту телеканал показав, як відзначають надання безвізового режиму Україні у центрі Києва.  Цими днями в столиці працювала і мобільна студія телеканалу. Для візуалізації прикладної інформації з безвізу, в студії використовували 3Д графіку. А в логотип телеканалу на день додали  символіку ЄС.

Крім того, "112 Україна" показав тематичні ролики "Знай більше про Безвіз", що їх спеціально підготував, аби допомогти українцям розібратися в головних питаннях і правилах безвізового режиму.