Presszvanie

8 червня відбулося вручення щорічної журналістської премії Presszvanie. На нагороду висувалося 150 авторів, з яких до фіналу дійшло 58. В результаті з них обрали 22 переможці в різних категоріях.

В категорії "Енергетика" перемогу здобула Олена Голубєва, яка публікується на 112.uа з 2015 року. Журналістка висувалася на нагороду зі своєю статтею "Чому так дорого? Скільки коштує видобутий в Україні газ". У цій публікації Голубєва провела детальне розслідування того, скільки може коштувати газ, який видобувається на території нашої держави.

Олена Голубєва закінчила Київський Національний університет імені Тараса Шевченка; Інститут журналістики за спеціальністю телевізійна журналістика. До приходу на 112.uа вона працювала у виданні "Вечірній Київ", на "Першому Національному телеканалі" і в "Комерсант-Україна".

Також статуетки Presszvanie вручалися в категоріях "Бізнес", "Транспорт", "Культура", "Соціум" тощо.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.