Пульс 112.ua

12 березня випуск головного політичного ток-шоу країни "Пульс" по всій аудиторії переглянуло 2,112 мільйонів глядачів.

Телеканал "112 Україна" в черговий раз зайняв перше місце серед інформаційних телеканалів країни. Аудиторія 18+ (50+) мовника більш ніж удвічі перевищила кількість глядачів телеканалу "Прямий", який посів друге місце в рейтингу.

Пульс 112.ua

Успіх головного політичного ток-шоу країни "Пульс" посприяв тому, що "112 Україна" посів сьоме місце в рейтингу телеканалів країни за аудиторією 18+ (50+).

Пульс 112.ua

Короткий зміст головного політичного ток-шоу "Пульс" за 12 березня:

У першій половині ток-шоу гості обговорили те, як під час наступних президентських виборів в Україні буде забезпечуватися порядок на виборчих дільницях. Після цього в центрі дискусії опинився мовний законопроект, в який було внесено 2 тис. поправок.

В ході ток-шоу екс-генпрокурор Святослав Піскун зазначив, що правоохоронці зможуть забезпечити порядок під час виборів. Разом з тим народний депутат Олег Осуховський не виключив, що на виборчих дільницях можуть виникнути ситуації, коли представникам націоналістичних сил доведеться застосувати силу.

Ведучі ток-шоу Володимир Полуєв і Анна Степанець поставили запитання про те, чим відрізняються т.зв. тітушки від представників націоналістичних організацій, адже як перші, так і другі раніше атакували правоохоронців на виборчих дільницях. При цьому експерти в студії зазначили, що прядок на виборчій дільниці можуть забезпечувати винятково правоохоронні органи.

"Влада сама породила систему парамілітарних об'єднань. З будь-якої загрози завжди треба робити союзника – це правило безпеки. Якщо націоналістичні організації будуть виступати в якості спостерігачів на виборах – в цьому нічого поганого немає... Проте нацдружіни перетворюються в політичну силу", - сказав екс-міністр транспорту Євген Червоненко.

Екс-глава Донецької ВГА Павло Жебрівський сказав, що, якби він став свідком правопорушення на виборчій дільниці, то в першу чергу спробував би відрадити людину переступати закон. А якщо це не спрацює, то він би звернувся до правоохоронців.

Найбільш гострі дискусії в студії вибухнули навколо мовного питання. "Україна зараз – лідер в рейтингу найбідніших країн... Нинішній уряд нав'язує нам мовне питання, щоби відвести увагу від економіки і соціального захисту людей", - сказала екс-міністр соціальної політики Наталія Королевська.

"У США немає державної мови, але там є офіційна мова. Англійська. І в цій країні є домовленість, що якщо людина не може порозумітися з поліцією офіційною мовою, то їй одразу виписується штраф у розмірі 1 тис. доларів за нерозуміння", - сказала письменниця Лариса Ніцой.

У відповідь на ці слова журналіст Андрій Пальчевський відразу ж надав доказ того, що в США немає офіційної мови. А ведуча Анна Степанець додала, що і в Англії немає офіційної мови.

Голова Соцпартії Ілля Ківа додав: "Не мова визначає патріотизм і любов до своєї країни, а твої вчинки і твій образ життя".

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" щовівторка. Під час ефіру ведучі ставлять чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіше з життя країни. Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами відводиться глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них в режимі реального часу.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 та через супутник AMOS-3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.