112.ua

В цей день телепрограму подивилося 1 919 400 глядачів по всій країні, з них 1 017 500 по аудиторії 18+ (50+).

112.ua

Завдяки трансляції програми в цей день телеканал "112 Україна" традиційно займає перше місцесеред усіх інформаційних каналів країни.

112.ua

Також "112 Україна"підчас трансляції програми "Пульс" займає лідируючі позиції у динаміці рейтингу серед всіх інформаційних мовників України. Приміром, під час випуску за 20 листопада о 20:15 рейтинг телеканалу перевищував інші інформаційні канали учетверо.

112.ua

Слід також відзначити, що "112 Україна" цього дня увійшов до ТОП-10 інформаційних каналів України, що вже стало гарною традицією для телеканалу і свідчить про професіональне зростання команди "112 Україна"та постійне збільшення довіри з боку глядачів.

112.ua

Нагадаємо, минулої програми політичного ток-шоу "Пульс" ведучі Ганна Степанець та Володимир Полуєв разом з гостями студії обговорили попередній парламентський день і підготовку до виборів. 

Гостями студії стали народні депутати Юрій Бойко, Нестор Шуфрич, Юрій Мірошніченко, Олексій Гончаренко, Костянтин Усов, громадський діяч Ілля Ківа, екс-нардеп Руслан Кошулинський, експерт з інтеграції і макроекономіки Олександр Колтунович, кандидат філософських наук Олександра Решмеділова, директор інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, генеральний директор КВУ Олексій Кошель, політтехнолог Дмитро Раїмов.

Другу частину ток-шоу присвятили обговоренню проблем інфраструктури, зокрема, опалювального сезону і доріг в Україні. До обговорення цих тем приєдналися нардепи Олексій Гончаренко, Віктор Бондар, нардеп і радник мера Києва Дмитро Білоцерківець, колишній заступник міністра транспорту та інфраструктури Олександр Кава, політолог Володимир Цибулько.

"112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні й світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.