112.ua

Благодійний проект, ініційований Українським Інтеграційним Рухом "ВІР в Україну", спрямований на збільшення фонду спеціалізованих аудіокниг. На сьогодні такої літератури гостро не вистачає в Україні, через що сотні дітей не можуть повноцінно розвиватися та засвоювати шкільну навчальну програму.

На пропозицію долучитися до ініціативи та озвучити твори літератури для дітей, зарубіжних класиків та авторів сучасності – відгукнулися ведучі телеканалу "112 Україна".

"Насправді радісно від того, що багато моїх колег ведучих погодилися підтримати цю ініціативу. І діти почують нові твори. Особисто для мене це нагода приєднатися до чогось доброго і світлого, допомогти таким діткам познайомитися з цікавою літературою, пережити яскраві емоції", – розповідає ведуча Катерина Романюк.

Для читання кожен із телеведучих обрав книгу за власним бажанням. Зокрема, Ернест Сетон-Томпсон зазвучав голосами Миколи Сирокваша і Тетяни Хмельницької, Ігор Калинець – Олексія Ананова і Юлії Галушки, Рей Бредбері – Ксенії Смірнової, Інни Керчі, Сергія Гулюка, Володимира Полуєва, Катерини Жукової, Катерини Романюк і т.д.

"Для таких людей весь світ витканий із звуків та відчуттів. Я знаю це, тому що мій дідусь утратив зір у 7 років. Пам’ятаю, як у дитинстві він просив мене почитати йому вірші, книги або статті у газеті. І ось у мене з’явилася можливість допомогти дітям із вадами зору, зануритися у світ літератури як можна було відмовити?", – ділиться ведуча Катерина Жукова.

Аудіокниги від ведучих телеканалу увійдуть в єдину збірку, яка побачить світ вже наступного року.