Медианяня

"Дуже радий бути сьогодні в команді-лідері, яка не просто створила унікальний проект, а й вивела телеканал на перше місце і зміцнила його позиції. "112 Україна" – прогресивний, з якісним контентом телеканал, з Ім'ям, і довірою глядачів. І моє завдання сьогодні – розвивати те, що створено, розвивати команду, даючи кожному реалізовувати себе і свої ідеї. На каналі не буде зміни інформаційної політики, він залишиться таким же об'єктивним і прозорим і буде відповідати всім стандартам інформаційної журналістики",  прокоментував початок своєї роботи на новому місці Артем Марчевський.

Артем Марчевський з березня 2015 року був співзасновником компанії "ГОСТ-МЕДІА", в якій окрім цього обіймав посаду директора. Компанія займалася створенням рекламних роликів, кліпів, а також ТБ-проектів. До "ГОСТ-МЕДІА" був у команді телеканалу ZiK. З березня 2013 по листопад 2014 працював в компанії "ТелеПро", в якій починав з позиції лінійного продюсера проекту, а покинув продакшн на посаді головного виконавчого продюсера. Різноплановий досвід отримав також на "1+1 Продакшн", де працював, паралельно отримуючи вищу освіту.

Артем отримав ступінь магістра з міжнародної економіки в КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, спеціалізація "Управління міжнародним бізнесом".