112.ua

Сьогодні телеканал "112 Україна" намагаються зробити розмінною монетою в політичній грі, яка не має нічого спільного зі свободою слова та стандартами журналістики. У результаті на адресу телеканалу звучать погрози, а радикальні сили тягнуть жереб, який телеканал стане їхньою черговою жертвою.

Будь-яка надана інформація спотворюється. Яскравими прикладами чого є подана безліччю ЗМІ (в тому числі "Українська правда", "Страна.иа", "Сегодня.ua", "Обозреватель") інформація щодо мого прохання про політичний притулок.

Насправді, до публікації і "розгону" матеріалу ніхто із зазначених ЗМІ навіть не зв'язався зі мною для отримання достовірної інформації. Створюється враження, що все це – вузькополітичний інтерес одного дня, не пов'язаний ні зі мною, ні з телеканалом "112 Україна".

Хочу зазначити, що я не розглядаю для себе інших місць проживання, крім України. Підкреслю, що не є, не був і не буду "гвинтиком в чиїйсь PR-кампанії".

У зв'язку з цим достовірними є коментарі, які опубліковані на сайті або які прозвучали в ефірі телеканалу "112 Україна".

Я закликаю журналістське співтовариство дотримуватися журналістської етики і стандартів, а також врахувати, що телеканал "112 Україна" - це насамперед люди, такі ж журналісти, як і ви.