112.ua

Андрію Івановичу, сьогодні ви є найпопулярнішим ведучим "112 Україна". Як ви для себе пояснюєте такий інтерес аудиторії до своєї персони?

- Гадаю, це все через те, що я хочу говорити щиро з людьми, навчився за довгі роки не боятися, і найголовніше, я вважаю, що інтелектуальний рівень людей є набагато вищим, ніж це собі уявляє багато хто з промовців. Тому люди відповідають мені взаємністю. От і все.

- Тобто секрет у щирості?

- Не тільки. Справа в тому, що я говорю складно. Мені весь час закидають: "Які ви складні речі говорите". І дивляться ще більше. Виявляється, наш народ залюбки слухає про складні речі. Тому людей не треба мати за таких, шо не мислять.

- У вас немає відчуття, що люди вже трохи втомилися від політики?

- Так, є таке. Тому ми від політики й переходимо до загальнолюдських, вічних цінностей: здоров'я і кохання, сміх і роль жінки.

112.ua

- Однак попри перенасиченість політикою, люди дивляться політичні ток-шоу. Як ви гадаєте, політика – це вічне в Україні?

- Я не думаю, що політику вдасться викорінити з екранів телевізорів. Люди цікавляться, особливо у нас, тому що від рішень політиків залежить добробут, а в нашому випадку від їхніх рішень залежить і ступінь крадіжок із бюджету, і всіх інших гидот, які відбуваються з нами. Тому, звісно, через те, що люди весь час перебувають у стані стресу, зокрема й економічного, і при цьому чекають на спасителя, вони й дивляться телевізор – придивляються, хто може ним стати.

- Коли ви говорите про політику, ви для себе уявляєте, як краще подавати інформацію глядачеві, щоб він сприймав її?

- Мені здається, що подавати треба чесно, точнісінько так само, як ніби ти зустрівся з людиною на вулиці або в метро. Або сидиш вдома і розмовляєш.

- Максимально просто?

- Максимально відверто.

- Як ви готуєтеся до ефірів?

- Я до них взагалі не готуюся. Я готувався до них упродовж 40 років, але зараз – ні.

- Чому сьогодні вам цього не треба?

- Я багато читаю, в курсі всіх подій. На ефірі в мене завжди експромт.     

- Як ви бачите рецепт успішного телевізійного шоу?

- Мені здається, це має бути правильна пропорція щирості, душевності та гумору.

112.ua

- Наскільки це залежить від ведучого?

- Це визначається лише ведучим. Іноді – гостями.

- Як ви вважаєте, гостей потрібно підбирати з урахуванням балансу політичних сил або з урахуванням інтересів аудиторії?

- Політичні шоу без зіткнень є нецікавими. Тому те, що робить канал "112 Україна", подаючи різні погляди, мені видається найбільш переконливим.

- Чи варто в політичні шоу закладати соціальну складову, щоб люди не тільки слухали про проблеми "верхів", але й шукали відповіді на свої буденні питання?

- Звісно, щоб люди вирішували свої питання і набиралися досвіду у вирішенні питань. Так, це дуже правильне запитання, і моя відповідь: так, неодмінно.

- Наостанок: ваше побажання глядачам телеканалу "112 Україна".

- Я хотів би, щоб після наших передач люди засинали з надією, а під час передачі дивилися її з посмішкою, і якнайбільше думали. Про приємне.