112.ua

7 квітня, в день, коли православний світ святкує Благовіщення Пресвятої Богородиці, у прямому ефірі телеканалу "112 Україна" вийде спецпроект "ЛЮДИ". Початок трансляції о 15:00.

Героями проекту стануть ведучий Сєва Новгородцев, журналіст Юрій Молчанов і відомий рок-музикант Олег Карамазов. Всі вони будуть виходити в прямий ефір дистанційно. Наприклад, Новгородцев перебуватиме в гірському селі на кордоні Болгарії, Греції та Італії, Молчанов – у селі Сумської області, а Карамазов –  у київській квартирі.

Ведучі спецпроекту розкажуть, як проводять час на карантині, поділяться історіями з життя і гарною музикою.

Також до них під час ефіру приєднається киянин Петро Гончаренко, який після початку карантину разом із сотнею інших українців не зміг вилетіти з Гоа назад на Батьківщину і пережив повну 21-денну блокаду. Сьогодні він все ще залишається на березі Індійського океану.

"Люди родом із рок-н-ролу, мистецтва та медіа. Люди з різних точок планети. Про людей. Про нас усіх. Коли мінімум політики і максимум сенсу", - інтригують автори проекту.

Цей проект продовжує цикл спецпроектів телеканалу "112 Україна", приурочених до головних православних свят: "Великдень. МИ ЛЮДИ", "День Хрещення Русі. МИ ЛЮДИ", "Різдво. Діти Донбасу. МИ ЛЮДИ".

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.