"Голос народу" 112.ua

6 грудня політичне ток-шоу "Голос народу" на "112 Україна" зібрало біля екранів 1,396 млн глядачів по всій країні. З них 723,1 тис. представляли аудиторію 18+(50+). Це більше, ніж у інших політичних ток-шоу, які виходили в той же день на всіх інших інформаційних телеканалах.

Таким чином "112 Україна" завдяки успіху "Голосу народу" зайняв перше місце серед інформаційних каналів.  

Рейтинг ток-шоу "Голос народу" 112.ua

6 грудня ведучі "Голосу народу" Тетяна Іванська, Тетяна Хмельницька та Петро Мага обговорили з гостями студії найбільш актуальні події тижня. В ході ефіру експерти обговорювали зустріч в нормандському форматі, комунальні проблеми та земельну рефрму в Україні. Гостями студії були: нардепи Наталія Королевська, Антон Поляков, Ірина Верещук, екс-нардепи Надія Савченко, Олег Тягнибок і заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.