112.ua

5 листопада експерти в студії головного політичного ток-шоу країни "Пульс" обговорювали гучні скандали у Верховній Раді, які мали місце минулого тижня, і розведення сил на Донбасі.

У слоті трансляції першої частини "Пульса" (17:30-19:00), коли гостем студії був громадський діяч Дмитро Співак, "112 Україна" зайняв перше місце серед інформаційних каналів. Рейтинг мовника склав 0,69%, а частка – 2,39% за аудиторією 18+(50+).

Рейтинг ток-шоу "Пульс" 112.ua

Друга частина ток-шоу почалася з інтерв'ю співголови партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадима Рабіновича, який прокоментував актуальні події в країні, а також дав оцінку діям влади. Потім до обговорення долучилися народні депутати Ганна Скороход, Юрій Павленко, Василь Німченко, Олег Синютка та Віктор Чорний, екс-голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, екс-міністр соціальної політики Андрій Рева, екс-нардеп Борислав Розенблат, директор інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, політичний експерт Володимир Кацман, політичні аналітики Олександр Кочетков і Дмитро Корнійчук, а також експерт з питань безпеки Олег Стариков

Найвищі показники "Пульс" продемонстрував під час трансляції інтерв'ю з Вадимом Рабіновичем (19:19 – 20:20). Рейтинг передачі у цей час склав 0,97%, а частка – 2,59% за аудиторією 18+(50+).

Рейтинг ток-шоу "Пульс" 112.ua

У цілому ж у слоті трансляції другої частини ток-шоу "Пульс" (19:19-22:42) "112 Україна" також посів першу сходинку серед усіх інформаційних каналів країни. Рейтинг передачі склав 0,68%, а частка – 1,77% за аудиторією 18+(50+).

Рейтинг ток-шоу "Пульс" 112.ua

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" щовівторка. Під час ефіру ведучі задають чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіше з життя країни. Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами надається глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Нагадаємо, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі і Facebook-сторінці мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутники AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.