Телеканал "112 Украина"

Випуск головного політичного ток-шоу країни "Пульс" від 4 серпня зібрав експертів, які обговорили роботу Тристоронньої контактної групи (ТКГ) у Мінську щодо врегулювання ситуації на Донбасі, сплеск тероризму в нашій країні, вибух у ліванському Бейруті та інші актуальні питання останніх днів.

4 серпня ток-шоу зібрало біля екранів 1,17 млн глядачів по всій країні. З них 621 тис. осіб представляли аудиторію 18+(50+). Завдяки таким результатам "Пульс" випередив за кількістю глядачів усі інші політичні ток-шоу, які вийшли цього тижня на інших інформаційних мовниках.

Найвищі результати "Пульс" продемонстрував у першій частині ток-шоу (17:03-19:00). Тоді великі інтерв'ю дали перший президент України Леонід Кравчук, який став новим головою делегації України в ТКГ в Мінську з урегулювання ситуації на Донбасі, а також глава фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

У цьому слоті трансляції ток-шоу "112 Україна"вийшов у лідери інформаційного мовлення країни за аудиторією 18+(50+). Його частка склала 2%, а рейтинг – 0,4%.

Рейтинг " 112 Україна" 112.ua

Такі показники забезпечили мовнику в цьому слоті десяту сходинку рейтингу всіх загальнонаціональних телеканалів країни.

Рейтинг " 112 Україна" 112.ua

Потім, у другій частині ток-шоу великі інтерв'ю дали екс-генпрокурор України Святослав Піскун і телеведучий Андрій Пальчевський. А потім у студії зібралися народні депутати Олександр КачнийОлексій Кучеренко і Галина Янченко, політичний експерт Михайло Чаплига, політолог Кирило Молчанов, журналіст Юрій Молчанов і політтехнолог Тарас Загородній.

Довідка

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" щовівторка. Під час ефіру ведучі задають чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіше з життя країни. Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами відводиться глядачам, які можуть задати свої питання і отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Телеканал "112 Україна"- інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.