112.ua

Гордість "112 Україна" - нові проекти, які відразу ж посіли найвищі щаблі у рейтингах серед подібних програм. І таких проектів у телеканалу за минулий рік з’явилось немало: "Донбас. Реалії", "Завтра", "Близький Схід", "Кеш тест", "Очевидець 112", "Спорт. Інтерв'ю", "Кандидат", "Как это понимать?", "Велике інтерв'ю з великим політиком", "Ліга корупції", "Великі ігри", "Зворотний бік". Серед них є і документальні прем'єри, наприклад, "Заручники", "Новий Старий світ", "Трудовий десант", "Мага". А ось яскравим завершенням ефірного року для глядачів "112 Україна" буде спецпроект "Ідеальний новий рік", до якого команда готувалась дуже ретельно, щоб здивувати своїх глядачів яскравим та цікавим шоу.

У 2018-му "112 Україна" став володарем  національної телевізійної премії "Телетріумф" за спецпроект під назвою "Вибух на Бессарабці", а також лідером серед телевізійних каналів новин за версією агентства Big data ua. Крім того, "112 Україна" очолив рейтинг серед вітчизняних інформаційних каналів за рівнем довіри до випусків новин та отримав почесну нагороду Big Data Awards за найвищі показники в системі Big Data Rating.

"Цей рік для телеканалу був водночас і складним, і успішним, - коментує генеральний продюсер "112 Україна" Артем Марчевський, - адже ми ще й досі боремося за свободу слова в Україні, і в цьому нас підтримують європарламентарі та вся європейська спільнота. Однак "112 Україна" не був би таким успішним без нашої високопрофесійної команди, яка щодня якісно виконує свою роботу заради оперативного інформування всієї країни". 

Деякі ведучі телеканалу теж поділились, чим для них запам'ятався цей рік. 

"2018-й рік на телеканалі "112 Україна" мені запам'ятався моєю зачіскою. Не дивуйтеся, просто напередодні свят вона зазнала деякої трансформації, чого вже не траплялося років 15. А оскільки в цей час мають траплятися дива, то і під час зйомок "Ідеального Нового року" на "112 Україна" я став не лише його повноцінним учасником, а й частиною святкового реквізиту, якою саме - нехай це буде сюрприз, який ви зможете побачити, якщо увімкнете канал у новорічну ніч", - коментує ведучий студії LIVE "112 Україна" Сергій Гулюк. 

"Цей рік був дуже насичений! Він для мене особливий завдяки зйомкам "Заручників" та "Заручників. Рік потому". Відбувся запуск головного політичного ток-шоу "Пульс" та проекту "Виклик". Створення календаря 2019, в якому я позувала. Звісно ж, залишились приємні спогади від літнього та зимового корпоративів. Допомагали увесь рік бути ефектною та неповторною сукні авторського дизайну від Валерії Семчук, а також над моїм образом працювала Оксана Поліщук. Головною інтригою року для наших глядачів буде прем'єра спецпроекту "Ідеальний Новий рік", який ви побачите у новорічну ніч. Неможливо виділити щось одне, адже на нашому телеканалі кожен день неповторний", - розповідає ведуча ток-шоу "Виклик" Тетяна Хмельницька.

До розповідей про підсумки року долучився ведучий ранкової програми "112 хвилин" Микола Сирокваш: "2018-й для мене був особливим завдяки команді "112 Україна". Попри те, що цей рік був дуже складним для нашого телеканалу, який продовжує боротьбу за свободу слова, "112 Україна" не здається! Ми заради наших глядачів готові на все!".

"2018-й для мене запам'ятався початком моєї роботи в команді професіоналів на "112 Україна". А ще це був час серйозних випробувань для свободи ЗМІ в Україні: влада напередодні президентських виборів спробувала заборонити мовлення найпопулярнішого інформаційного телеканалу країни. Завдяки злагодженій роботі менеджменту і журналістів цій спробі запобігли. До того ж, сьогодні про "112 Україна" знає не тільки наша держава, а й дуже багато політиків в Європейському Союзі, які рішуче виступили на підтримку свободи слова в Україні. Рада, що вдалось зробити свій скромний внесок у загальний успіх. Боротьба не закінчена", - рішуче ділиться ведуча програм "Зворотний бік" та "Великі ігри" Надія Сасс. 

Команда "112 Україна" вже розпочала підготовку до старту нового сезону, на який у неї дуже великі плани. 

"112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі й використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні і світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.