112.ua

31 березня головне політичне ток-шоу країни "Пульс" дистанційно зібрало експертів, які прокоментували поправки до законів про регулювання ринку землі та діяльність банківської системи, за які днями проголосувала Верховна Рада, а також поділилися думками про те, як карантин позначиться на економіці України.

Ток-шоу зібрало біля екранів 1,39 млн глядачів по всій країні.

Героями першої частини передачі (17:01-18:55) стали екс-міністр юстиції Олена Лукаш, співголова фракції "Опозиційної платформи - За життя" Вадим Рабінович. У цьому слоті "112 Україна" лідирував серед інформаційних каналів із часткою 2,47% і рейтингом 0,75% за аудиторією 18+(50+).

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

У другій частині ток-шоу (19:20-20:00), коли давав інтерв'ю телеведучий Андрій Пальчевський, показники "112 Україна" зросли. У цьому слоті телеканал з іще більш значним відривом лідирував серед інформаційних мовників країни, отримавши частку 2,5% і рейтинг 0,96% за аудиторією 18+(50+).

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

У слоті мовлення другої частини ток-шоу "112 Україна" піднявся на восьме місце серед загальнонаціональних мовників країни за аудиторією 18+(50+).

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

Також друга частина головного політичного ток-шоу країни "Пульс" посіла перше місце серед усіх передач інформаційних телеканалів країни за 31 березня.

Під час передачі до ефіру приєднувалися в онлайн-форматі політичний експерт Володимир Кацман, екс-генпрокурор Святослав Піскун, мер Чернівців Олексій Каспрук та перший інфікований коронавірусом житомирянин Вадим Оптиміст.

Досьє:

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" щовівторка. Під час ефіру ведучі ставлять чиновникам та експертам гострі запитання й обговорюють найважливіше із життя країни. Особливу роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами відведено глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.