112.ua

3 березня головне політичне ток-шоу країни "Пульс" зібрало експертів, які обговорювали найбільш резонансні події. Гості студії поділилися своїми думками щодо падіння рейтингів довіри до нинішньої влади в Україні та перестановки в Кабінеті міністрів, дали оцінку законопроекту про ринок землі та готовність України до можливої епідемії коронавірусу. 

Передача зібрала біля екранів 1,476 млн глядачів по всій країні, з яких 736 тис. осіб представляли аудиторію 18+(50+).

Перша частина ток-шоу "Пульс" (17:01-19:03) складалася із двох великих інтерв'ю з телеведучим Петром Магою і народним депутатом України V-VII скликань Ганною Герман. У слоті її трансляції телеканал "112 Україна" посів перше місце серед інформаційних мовників країни з рейтингом 0,56% і часткою 2,15% за аудиторією 18+(50+).

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

Друга частина ток-шоу "Пульс" (19:22-22:54) почалася з інтерв'ю екс-міністра транспорту Євгена Червоненка. Потім до обговорення головних подій приєдналися нардепи Василь Німченко, Нестор Шуфрич, Наталія Королевська, Юрій Павленко, Оксана Савчук, економічний експерт Віктор Скаршевський, політичний аналітик Дмитро Корнійчук, політичний експерт Андрій Вигиринський, політтехнолог Олег Постернак, член "Нацкорпусу" Сергій Коротких та екс-міністр соціальної політики Андрій Рева. Крім того, протягом ефіру мали місце прямі включення, під час яких багато нардепів від "Слуги народу" після засідання фракції розповідали про можливі перестановки в уряді.

У слоті трансляції другої частини "Пульсу" показники телеканалу "112 Україна" піднялися ще вище: його рейтинг становив 0,92%, а частка – 2,43% за аудиторією 18+(50+). Завдяки таким показникам, друга частина ток-шоу впевнено лідирувала в рейтингу всіх передач інформаційних каналів за 3 березня.

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

Крім того, в слоті трансляції другої частини ток-шоу "Пульс" мовник "112 Україна" піднявся на 8-му сходинку серед усіх телеканалів країни.

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

За підсумками всього 3 березня рейтинг телеканалу "112 Україна" становив 0,32%, а частка – 1,94% за аудиторією 18+(50+). Такі показники забезпечили йому першу сходинку серед усіх інформаційних каналів країни.

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

Досьє:

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" щовівторка. Під час ефіру ведучі ставлять чиновникам та експертам гострі запитання й обговорюють найважливіше із життя країни. Особливу роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами відведено глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.