112.ua

29 жовтня в ефірі головного політичного ток-шоу країни обговорювали візит президента Зеленського в Золоте, розведення військ на Донбасі, а також проходження детектора брехні народними депутатами.

У слоті трансляції першої частини головного політичного ток-шоу країни "Пульс" (17:31-19:00), коли гостем студії був громадський діяч Андрій Пальчевський, "112 Україна" зайняв перше місце серед інформаційних каналів. Рейтинг мовника склав 0,74%, а частка – 2,56% за аудиторією 18+(50+).

Рейтинг ток-шоу "Пульс" 112.ua

У другій частині до обговорення головних подій у студії приєдналися народні депутати Наталія Королевська, Олександр Качний, Сергій Власенко, Ганна Скороход та Оксана Савчук, а також екс-міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, політичний консультант Руслан Бортник, аналітик альтернативного експертного уряду Валентин Землянський, кандидат філософських наук Валентин Гладких, директор інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов, експерт з питань політики Олександр Солонтай.

У ході трансляції другої частини ток-шоу "Пульс" (19:20-23:04) "112 Україна" продовжує лідирувати серед усіх інформаційних телеканалів країни. Рейтинг передачі склав 0,7%, а частка – 1,92% за аудиторією 18+(50+).

Рейтинг ток-шоу "Пульс" 112.ua

За підсумками 29 жовтня "112 Україна" закріпився на шостій сходинці в рейтингу всіх телеканалів країни за аудиторією Київ 18+. При цьому рейтинг мовника склав 1,07%, а частка – 4,14%.

Рейтинг ток-шоу "Пульс" 112.ua

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" кожен вівторок. Під час ефіру ведучі задають чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіше з життя країни. Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами надається глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Нагадаємо, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі і Facebook-сторінці мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутники AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.