112.doc 112.ua

26 вересня о 18:00 в ефір телеканалу "112 Україна" вийде документальний проект "Смертельна пастка". Він розповість про наймасштабніші пожежі, які сколихнули Україну останніми роками, забравши життя десятків людей.

"У проекті ми спробували дізнатися, чи всі, хто винен в одеських пожежах, опинилися на лаві підсудних. Цей матеріал – не просто пошук відповідей. Це збірка трагічних історій, від яких морозом проймає. Ми розповімо не тільки про те, чому так сталося, але і як зробити так, щоб подібне більше ніколи не повторилося", - прокоментував ведучий "Новин" і редактор документального проекту Богдан Піленко.

Проект "Смертельна пастка" входить до циклу 112.doc. Нагадаємо, раніше в його рамках вийшли документальні проекти, присвячені Covid-19 ("Вірус страху"), наслідкам аварії на Чорнобильській атомній електростанції, проституції ("Інтимна тема"), а також іншим актуальним проблемам України.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.