112.ua

Позаду лишилися довгі дні зйомок, баталій і випробувань для учасників проекту, і, нарешті, прем'єра унікального для українського телебачення реаліті-шоу – в ефірі телеканалу "112 Україна".

Проект "Кандидат" виходитиме щонеділі, о 21.00.

Ведучими програми стануть народний депутат, лідер партії "За життя" Вадим Рабинович, народний депутат, член партії "За життя" Нестор Шуфрич і ведуча телеканалу "112Україна" Ганна Степанець.

Ще на етапі відбору соціальний проект "Кандидат" зібрав тисячі охочих стати народним депутатом, з яких було відібрано 12 учасників реаліті-шоу.

Переможець проекту отримає право стати депутатом Верховної Ради і пройти курс навчання в Стенфордському університеті. Втім, для цього кожен учасник повинен подолати певні випробування. Які саме – стане відомо в день прем'єри.

Реаліті-шоу "Кандидат" буде складатися із 13 серій, упродовж яких глядачі зможуть спостерігати, як проходив відбір кращого обранця від народу.

Як зазначив Генеральний директор телеканалу "112 Україна" Єгор Бенкендорф, проект "Кандидат" стане відкриттям для українського телебачення.

"Це дійсно великий соціально-політичний експеримент, аналогів якому ще не було на українському телебаченні. У цьому шоу ми фактично створюємо соціальні ліфти, показуємо, як вони повинні працювати в масштабах країни, відкриваємо нові обличчя в українській політиці. Ми не знали і не знаємо, чим закінчаться зйомки реаліті-шоу "Кандидат", вони ще тривають. Хто стане тим єдиним кандидатом, залишається інтригою і для нас, і для телеглядача, і результат в даному випадку залежить від самих учасників", – наголосив Єгор Бенкендорф.

Раніше ведучий проекту, лідер партії "За життя" Вадим Рабинович уже заявляв, що реаліті-шоу може бути продовжено на три сезони.

"Завдання проекту "Кандидат" – показати і довести, що будь-яка проста людина, маючи інтелект, добрі ділові здібності та людські якості, може потрапити до парламенту. Що в українській владі можуть бути порядні люди, які заслуговують на довіру. Я з великим інтересом ставлюся до цього проекту. Хочу поспілкуватися з цим людьми і, можливо, розглянути майбутніх зірок української політичної арени", – зазначив Вадим Рабинович.