"Право на вибір" 112.ua

У неділю, 25 жовтня, в день проведення місцевих виборів у нашій країні, на телеканалі "112 Україна" проходитиме марафон "Право на вибір". Він вийде в ефір о 8 ранку та триватиме до пізньої ночі.

В ході цього багатогодинного спецефіру в студії "112 Україна" естафету один одному передаватимуть ведучі Анастасія Медведчук, Еліна Бекетова, Павло Кужеєв, Євгенія Скорина, Юрій Бібік, Анастасія Марченко, Олександр Шульга та Юлія Колтак.

Анастасія Медведчук відзначила, що цьогорічні вибори як за форматом, так і за обставинами відрізняються від будь-яких в історії нашої країни. "На тлі пандемії: новий бюлетень, нова виборча система і, як завжди, нові кандидати! Як не заплутатися у вирі обіцянок та зробити вибір, за який потім не доведеться червоніти? Вмикайте "112 Україна" о восьмій – одночасно з відкриттям виборчих дільниць! І ви точно знатимете більше!" – підкреслила ведуча.

Під час марафону "Право на вибір" відбудуться прямі включення з виборчих дільниць та Центральної виборчої комісії. Окрім того, разом з МВС будемо стежити за порушеннями на виборчих дільницях і дочекаємось перших результатів виборів.

Телеканал "112 Україна" під час марафону "Право на вибір" буде відстежувати вибори на Донбасі. Окремою темою стане ситуація в регіонах, яким заборонили брати участь у місцевих виборах 2020.

Не пропусти 25 жовтня з 8 ранку марафон "Право на вибір" на телеканалі "112 Україна".

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.