Українська мрія 112.ua

У 29-ту річницю незалежності нашої країни, яку відзначають 24 серпня, на телеканалі "112 Україна" відбудеться святковий марафон "Українська мрія". У його рамках політики та громадські діячі, а також представники науки, культури та інших сфер розкажуть про головні події в історії нашої держави з 1991 року.

"Чомусь наш політ ніколи не був простим. То сонце прямо по курсу, то чорні хмари, іноді турбулентність і постійні зміни пілотів і членів екіпажу. Що ж не так із нашим літаком? Що нам зробити, щоб ми не боялися за наше майбутнє і були впевнені в тих, хто веде наш лайнер до спільної мети? Обговоримо під час спецефіру до Дня незалежності країни", - заінтригував один із ведучих проекту Володимир Полуєв.

Семигодинний марафон стане широкою панорамою, яка покаже українців з усіх куточків країни та за її межами. Люди розкажуть про те, що таке "Українська мрія" і на які ідеали вона спирається.

Разом із ними експерти обговорять, як за останні 29 років змінювалася промисловість, медицина, економіка, культура, наука, демографія і спорт в Україні. Авторитетні політики, громадські діячі та духовенство привітають співвітчизників з одним із головних свят року. А також під час ефіру не обійдеться без приємних сюрпризів.

Не пропустіть, 24 серпня семигодинний святковий марафон"Українська мрія"!

Нагадаємо, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі і Facebook-сторінці мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний в пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.