112.ua

Випуск головного політичного ток-шоу країни "Пульс" від 23 червня зібрав експертів, які обговорили повені на заході України, вибух у багатоквартирному будинку в Києві, роботу Верховної Ради, пом'якшення карантину та інші важливі події останнього тижня. Ведучі ток-шоу Анна Степанець, Володимир Полуєв і Еліна Бекетова добивалися від експертів відповідей на найскладніші питання.

Випуск ток-шоу 23 червня переглянули 1,04 млн глядачів по всій країні. З них 630 тис. представляли аудиторію 18+(50+).

Найвищі результати "Пульс" продемонстрував у другій частині ток-шоу (19:23-23:01), яка почалася з великого інтерв'ю голови Верховної Ради Дмитра Разумкова, після якого до центральної трибуни студії підійшов телеведучий Андрій Пальчевський. А потім головні події в країні обговорили мер Черкас Анатолій Бондаренко, екс-народний депутат Михайло Добкін, політичний експерт Михайло Чаплига, політолог Олександр Лазарєв, народні депутати Роксолана Підласа, Галина Янченко та Олексій Кучеренко, доктор юридичних наук, професор Віталій Журавський і аналітик альтернативного експертного уряду Валентин Землянський.

У цьому слоті трансляції ток-шоу частка "112 Україна" склала 2,21%, а рейтинг – 0,7% за аудиторією 18+(50+). Такі показники забезпечили телеканалу перше місце серед усіх інформаційних мовників країни.

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

Завдяки таким результатам друга частина ток-шоу "Пульс" посіла перше місце в рейтингу всіх програм інформаційних телеканалів України за 23 червня.

Рейтинг ток-шоу "Пульс" 112.ua

Окрім того в цьому слоті трансляції телеканал впевнено лідирував і за аудиторією 18+. В її рамках частка мовника склала 1,66%, а рейтинг – 0,5%.

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

Також у ході ток-шоу "Пульс" від 23 червня великі інтерв'ю дали директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов і народний депутат від партії "Слуга народу" Олександр Дубинський.

Досьє:

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" щовівторка. Під час ефіру ведучі задають чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіше з життя країни.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.