112.ua

22 червня в ефірі телеканалу "112 Україна" - повномасштабний телевізійний марафон "День вшанування пам'яті загиблих у Великій Вітчизняній війні".

Крім студійного обговорення питань історичної пам'яті, нинішньої політики держави щодо соціальної допомоги ветеранам та учасникам бойових дій, а також небезпеки будь-яких спроб переписати історію, в межах телемарафону глядачі телеканалу зможуть побачити ряд інших тематичних програм і форматів.

Зокрема, увазі глядачів буде запропоновано великий концерт "Напередодні переможної весни" з участю Тамари Гвердцителі та інших зірок естради, що представляють, зокрема, Грузію і Білорусь.

Також в ефірі "112 Україна" - добре відомий українському глядачеві художній фільм "Батько солдата" режисера Резо Чхеїдзе, який увійшов до ряду справжніх шедеврів ретро-класики на військову тематику.

З художніх фільмів українського виробництва телеканал покаже фільм "Ангели війни" виробництва компанії Film.ua. В основі сюжету – історія хлопчика, якому вдалося втекти з фільтраційного німецького табору на окупованій території України.

Кадр з художнього фільму "Ангели війни" 112.ua

А протягом тижня до 22 червня в ефірі "112 Україна" - проект "Листи напередодні війни", в межах якого зібрано рядки з листів, надісланих перед самим початком бойових дій. У цих листах – плани, яким так і не судилося збутися, та історії звичайних людей, в чиє мирне життя втрутилася війна.

112.ua