"12 історій, які змінили Україну" 112.ua

Щосуботи, починаючи з 24 серпня, телеканал "112 Україна" випускає документально-кримінальні проекти, присвячені загибелі відомих політиків, бізнесменів і журналістів. Наступний випуск циклу відбудеться 21 вересня і розповість про колишнього міністра транспорту Георгія Кірпу.

У попередніх чотирьох випусках проекту розповідалося про бізнесмена і нардепа Євгена Щербаня, голову Нацбанку України Вадима Гетьмана, нардепа В'ячеслава Чорновола і журналіста Георгія Гонгадзе.

Кожна з цих передач користувалася широкою популярністю серед глядачів. У слоті її показу "112 Україна" займав перше місце серед інформаційних телеканалів країни зі значним відривом від конкурентів. При цьому частка мовника варіювалася від 2,28% до 4,36%, а рейтинг – від 0,54 до 0,98 за аудиторією 18+(50+).

"12 історій, які змінили Україну" 112.ua

У цілому, проект складається з 12 випусків. Героями наступних частин стануть Євген Кушнарьов, Юрій Кравченко, Валентина Семенюк-Самсоненко, Михайло Чечетов, Андрій Кузьменко ("Скрябін"), Павло Шеремет і Олесь Бузина, які пішли з життя за загадкових обставин.

Не пропустіть, 21 вересня на телеканалі "112 Україна" нова частина документального проекту "12 історій, що змінили Україну".

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.