"Діалог з країною" 112.ua

За підсумками 20 листопада "112 Україна" увійшов до десятки найпопулярніших телеканалів країни за аудиторією 18+ (50+). Рейтинг мовника становив 0,4%, а частка – 2,41%. Отже, телеканал залишив позаду таких конкурентів, як "Прямий", "Еспресо", "24 канал" та інших.

Найпопулярнішою передачею на "112 Україна" 20 листопада був телемарафон "Діалог з країною". За підсумками її дев'ятигодинного ефіру рейтинг становив 0,64%, а частка – 3,49%.

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

У рамках марафону співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Вадим Рабінович обговорив з українцями актуальні проблеми нашої країни. У марафоні взяли участь телеглядачі "112 Україна", які ставили свої запитання народному депутату через Viber, Facebook, електронну пошту, за телефоном, а також через включення з великих міст України.

Телемарафон був присвячений півріччю перебування Володимира Зеленського на посаді президента України. Під час ефіру політик відповів на найактуальніші запитання жителів різних куточків країни. 

Нагадаємо, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі і Facebook-сторінці  мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.