Телеканал "112 Украина"

19 травня в ході ефіру головного політичного ток-шоу країни "Пульс" у студії зібралися експерти, які обговорили ослаблення карантину в Україні, аудіозаписи, опубліковані народним депутатом Андрієм Деркачем, а також інші актуальні події в політиці та економіці. Передачу подивилося 1,301 млн глядачів по всій країні. З них 650 тис. осіб представляли аудиторію 18+(50+).

У першій частині передачі (17:04-19:00) своєю думкою про ситуацію в країні поділилися екс-голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль і кандидат політичних наук Дмитро Співак. А друга частина передачі "Пульс" (19:20-23:23) почалася з великих інтерв'ю телеведучого Андрія Пальчевського та голови Верховної Ради Дмитра Разумкова. Після цього у студії зібралися народні депутати Ірина Верещук, Іван Крулько та Віктор Чорний, журналіст Володимир Кацман, політолог Михайло Чаплига і політик Сергій Коротких.

У слоті трансляції другої частини ток-шоу частка "112 Україна" становила 1,98%, а рейтинг – 0,68% за аудиторією 18+(50+). Такі показники забезпечили телеканалу перше місце серед усіх інформаційних мовників країни. А сама друга частина ток-шоу піднялася на перше місце в рейтингу всіх передач інформаційних мовників країни за 19 травня.

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

У цілому ж за весь цей день "112 Україна" впевнено лідирував серед інформаційних телеканалів. Частка мовника склала 1,5%, а рейтинг – 0,24% за аудиторією 18+(50+).

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

Випуск ток-шоу "Пульс" зібрав у студії не тільки експертів, але й глядачів. Нагадаємо, з початку карантину в Україні передача виходила без аудиторії в залі. "Спасибі нашим глядачам, які в живу з'явилися в цій студії, суворо дотримуючись умов постанови Кабінету міністрів, а також санітарних та епідеміологічних норм. Якщо до карантину в нашій студії було 112 глядачів, то сьогодні – 40. Кожен із них забезпечений засобами індивідуального захисту. Виходячи з норм безпеки в студії, кількість людей не перевищує півсотні. Все згідно з нормами Кабміну", - зазначив ведучий Володимир Полуєв.

Досьє:

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" щовівторка. Під час ефіру ведучі ставлять чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіше з життя країни. Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами відведена глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.