Телеканал "112 Украина"

19 листопада головне політичне ток-шоу країни "Пульс" зібрало експертів, які обговорювали держбюджет на 2020 рік, скандали в партії "Слуга народу", законопроект про ринок землі, оформлення опозиції в парламенті, врегулювання конфлікту на Донбасі й майбутню зустріч у "нормандському форматі". 

У слоті трансляції першої частини "Пульса" (17:30-19:00), коли гостем студії був голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук, рейтинг "112 Україна" становив 0,52%, а частка – 1,75% за аудиторією 18+ (50+).

Друга частина ток-шоу почалася з інтерв'ю екс-міністра транспорту Євгенія Червоненко. Він прокоментував конфлікт президента Володимира Зеленського і нардепа Юлії Тимошенко, а також дав оцінку земельній реформі й роботі прем'єр-міністра Олексія Гончарука.

Потім до обговорення актуальних подій в країні приєдналися народні депутати Олександр Качний і Анна Скороход, екс-міністр юстиції Олена Лукаш, експерт з енергетики Валентин Землянський, політконсультант Руслан Бортник, економічний експерт Віктор Скаршевський, екс-міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, політичні експерти Віктор Прошкін і Петро Кузик, а також кандидат філософських наук Валентин Гладких

Найвищі показники "Пульс" продемонстрував під час трансляції другої частини передачі (19:20–22:58). Рейтинг ток-шоу в цей час становив 0,89%, а частка – 2,42% за аудиторією 18+ (50+). Такі показники забезпечили "112 Україна" перше місце серед інформаційних телеканалів країни.

Рейтинг ток-шоу "Пульс" 112.ua

У цілому ж за підсумками 19 листопада "112 Україна" лідирував у рейтингу інформаційних мовників країни. Його рейтинг становив 0,31%, а частка – 1,96% за аудиторією 18+(50+).

Рейтинг ток-шоу "Пульс" 112.ua

А в рейтингу загальнонаціональних телеканалів "112 Україна" завдяки таким показникам увійшов до першої десятки.

Рейтинг ток-шоу "Пульс" 112.ua

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" щовівторка. Під час ефіру ведучі ставлять чиновникам і експертам гострі запитання і обговорюють найважливіше з життя країни. Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами надається глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Нагадаємо, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі і Facebook-сторінці мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.