"112 Україна" 112.ua

19 грудня о 18:00 на Софійській площі в Києві розпочнеться урочиста церемонія засвічення головної новорічної ялинки країни. Ведучим заходу виступить Андрій Рудий, відомий по студії Live на телеканалі "112 Україна".

Спеціальними гостями церемонії стануть святий Миколай і мер Києва Віталій Кличко. Також на святі виступить Національний академічний оркестр народних інструментів України. Він виконає твори Верді, Брамса, Штрауса, Чайковського та інших класичних композиторів. О 20:00 на сцену підніметься хедлайнер заходу – група "Друга Ріка". А на завершення вечора виступатимуть діджеї.

Як повідомлялося раніше, висота головної ялинки країни в цьому році перевищує 20 метрів. Для її спорудження використали 400 сосен, а на оформлення дерева пішло близько 4 км гірлянд і 750 святкових іграшок.

Андрій Рудий 112.ua

Нагадаємо, за ефіром "112 Україна" можна стежити онлайн – на YouTube-каналі і Facebook-сторінці  мовника, а також на його сайті.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.