Телеканал "112 Україна" так само увійшов у ТОП-10 загальнонаціональних каналів і за іншими маркерними аудиторіями, серед досягнень: 6 місце по Києву за аудиторією 18+, 7 місце за аудиторією 18+ та 10 місце за аудиторією 18-54 (50+).

ТОП-10 загальнонаціональних телеканалів:

112.ua

ТОП-7 інформаційних телеканалів:

112.ua

Середній час перегляду телеканалу за вчорашній день склав 1 годину 33 хвилини, і став більш ніж на півгодини довшим за час перегляду найближчих конкурентів, і також майже вдвічі перевищив середній час перегляду за весь 2015 рік.

112.ua

Найбільший інтерес у глядачів викликала трансляція пленарного засідання Верховної Ради України з 16:19 до 20:07: rat% – 2,21%, shr% – 6,44%*, де прем'єр-міністр Арсеній Яценюк озвучив звіт про діяльність уряду за рік його роботи.

Далі вечірній випуск новин зумів зацікавити глядачів, зібравши ідентичні з прямою трансляцією засідання показники рейтингу – 2,21%, а частка склала - 5,08%*.

Звернення президента Петра Порошенка до українського народу, яке "112 Україна" показав першим, пройшло з високими "цифрами": рейтинг – 2,04% і частка – 8,80%*.

Програма "Чиста політика" з главою фракції ВО "Батьківщина" Юлією Тимошенко як гостем в студії продемонструвала рейтинг 1,90% і частку 4,46%*. Так само учасниками прямих включень із залу Верховної Ради були лідер Радикальної партії Олег Ляшко і народний депутат Антон Геращенко.

З максимальними показниками в цьому році 16 лютого пройшов спеціальний випуск програми "День" (рейтинг – 1,01%, частка – 3,60%), гостями студії були народні депутати Сергій Каплін, Мустафа Найєм, Віктор Галасюк, Георгій Логвинський і Сергій Тарута.

Завершує ТОП-5 програм дня ранкова трансляція пленарного засідання Верховної Ради України з 10:01 до 12:13, де демонструвалися виступи з трибуни і обговорення різних законопроектів, а також паралельно йшла трансляція з мітингу під будівлею ВРУ, з максимальними показниками частки за день – 9,34% і рейтингом 1,49% *.

Завершує ТОП-5 програм дня студія Live, що тривала з 15:15 до 16:11, з показниками частки – 1,38% і рейтингом – 6,60%*. Гостем студії був колишній народний депутат України Михайло Поживанов, також за допомогою включень свої точки зору в ефірі озвучували екс-нардеп Тарас Чорновіл, голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука і голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Жебрівський.

Слід зазначити, що прямі трансляції з Верховної Ради паралельно демонструвалися в ефірі інших інформаційних телеканалів, однак тільки "112 Україна" зумів зібрати настільки високі показники перегляду. Протягом дня жоден інформаційний телеканал України не зумів перевищити досягнення “112 Україна” за жодним часовим слотом чи зрівнятися з каналом в оперативності інформування та донесення журналістами позицій представників усіх фракцій. Даний факт підтверджує довіру і лояльність українського глядача до телеканалу і свідчить про їхнє бажання бути в курсі найбільш резонансних подій в країні та отримувати найоперативніші новини протягом дня разом з лідером інформаційного мовлення.

*  аудиторія старша 18 років, що проживає в містах з населенням більше 50 000

Дані дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК. Оператор панелі ‒ Nielsen; моніторинг ‒ Комунікаційний Альянс. Дані розраховані за показниками rat%, shr%, cov#і надані телеканалом "112 Україна". Докладніше про показники і визначення цільових аудиторій ‒ у глосарії ІТК: http: //tampanel.com.ru/ru/about/glossary/.