112.ua

112.ua

Інші новинні телеканали в той же час зібрали аудиторію від 10 до 30 тисяч глядачів.

112.ua

112.ua

"Традиційно в цей день ми готували програму "Погляд на тиждень" і навіть вже на сайті проводилось голосування за найактуальніші теми на думку глядачів серед яких були протести євробляхерів та бюджетна ніч. Однак, в зв'язку з екстреними подіями в Азовському морі, було терміново прийнято рішення змінити тему та оперативно в прямому ефірі інформувати глядачів про все, що відбувається навколо подій у Азовському морі . В той час, як інші інформаційні телеканали країни коротко розповідали про цю новину, команда "112 Україна" перша та єдина, яка прийняла рішення не діяти за сценарієм програми, а віддати приорітетність подіям у Керченській протоці", - розповів ведучий ефірів Павло Кужеєв.

Спецефір телеканалу "112 Україна" в ніч на, 26 листопада, став першоджерелом інформації для українських та закордонних ЗМІ. Крім того, нічний ефір телеканалу "112 Україна" став передумовою для значної кількості переглядів денної трансляції.

Вся команда "112 Україна" приїхала на телеканал та працювала у максимально оперативному режимі, а ведучий Павло Кужеєв до третьої ночі спілкувався з експертами та інформував глядачів про введення воєнного стану в країні. Тоді в прямому ефірі більше ніж 43 тисячі глядачів спостерігали за розвитком подій з екрану головного інформаційного телеканалу України.

Відомо, що в ніч, 26 листопада, телеканал "112 Україна" транслював засідання РНБО за участі президента України Петра Порошенка.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підтримав пропозицію Військового комітету. У рішенні РНБО сказано, що президенту запропонували ввести воєнний стан з 14:00 хвилин 26 листопада 2018 року до 14:00 хвилин 25 січня 2019-го.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події в Україні й світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу триває 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф.