112.ua

Випуск головного політичного ток-шоу країни "Пульс" від 14 липня зібрав експертів, які обговорили закон про легалізацію грального бізнесу, роботу Верховної Ради, призначення нового голови НБУ, рівень зарплат чиновників і карантин у країні.

14 липня ток-шоу зібрало біля екранів 1,32 млн глядачів по всій країні. З них 721 тис. осіб представляли аудиторію 18+(50+). Таким чином "Пульс" перевершив по аудиторії не тільки всі політичні ток-шоу на інших інформаційних мовниках, але й зібрав більше глядачів, ніж аналогічна програма "Свобода слова", яка вийшла днем раніше на загальнонаціональному телеканалі ICTV.

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

Найвищі результати "Пульс" продемонстрував у другій частині ток-шоу (19:20-23:01). Тоді великі інтерв'ю дали голова Верховної Ради Дмитро Разумков і телеведучий Андрій Пальчевський. А потім у студії зібралися нардепи Василь Німченко, Наталія Королевська, Галина Янченко, Олександр Качний, Леся Забуранна, політолог Михайло Чаплига, юрист Марина Ставнійчук та кандидат політичних наук Ростислав Балабан.

В даному слоті трансляції ток-шоу "112 Україна" вийшло в лідери інформаційного мовлення країни за аудиторією 18+(50+). Його частка склала 2,44%, а рейтинг – 0,78%.

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

Такі показники забезпечили мовнику восьму сходинку в рейтингу всіх загальнонаціональних телеканалів країни.

Відзначимо, що в першій частині ток-шоу "Пульс" 14 липня великі інтерв'ю дали перший президент України Леонід Кравчук і народний депутат від партії "Слуга народу" Олександр Дубинський.

Довідка

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" щовівторка. Під час ефіру ведучі ставлять чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіше з життя країни. Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами надається глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.