"Пульс" 112.ua

14 квітня головне політичне ток-шоу країни "Пульс" зібрало в онлайн-форматі експертів, які дали оцінку останнім подіям в Україні. Політики та ведучі обговорили пожежі в Зоні відчуження Чорнобильської АЕС, поширення коронавирусної інфекції в Україні та її вплив на економіку, а також законопроект про банки, який отримав більше 16 тис. правок. Це ток-шоу подивилося 1,345 млн осіб по всій країні, з яких 640 тис. глядачів представляли аудиторію 18+(50+).

Таким чином "Пульс" зібрав біля екранів більше, ніж аналогічне політичне ток-шоу "Свобода слова", яке вийшло на ICTV днем раніше. Останнє подивилося 1,339 млн глядачів.

У першій частині передачі "Пульс" (17:03-18:55) інтерв'ю давали співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович і екс-міністр юстиції Олена Лукаш. У слоті її трансляції частка "112 Україна" становила 1,92%, а рейтинг – 0,58% за аудиторією 18+(50+). Такі показники забезпечили телеканалу першу сходинку серед інформаційних мовників країни.

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

"112 Україна" лідирував серед інформаційних мовників у цілому за весь день 14 квітня по аудиторії Київ 18+, в якій частка телеканалу склала 2,34%, а рейтинг – 0,4%.

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

У ході передачі до ефіру дистанційно приєднувалися телеведучий Андрій Пальчевський, політичний консультант Руслан Бортник, народні депутати Наталія Королевська, Олексій Устенко та Олександр Качура, політичний експерт Михайло Чаплига, а також доктор юридичних наук, професор Віталій Журавський.

Досьє:

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" щовівторка. Під час ефіру ведучі ставлять чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіше з життя країни. Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами відведена глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.