112.ua

Випуск головного політичного ток-шоу країни "Пульс" від 12 травня зібрав експертів, які обговорили ослаблення карантину в Україні та подальшу боротьбу з коронавірусною інфекцією в нашій країні та світі, а також інші актуальні події в політиці, економіці та соціальній сфері. Передачу подивилося 1,403 млн глядачів по всій країні. З них 720 тис. осіб представляли аудиторію 18+(50+).

У слоті трансляції першої частини "Пульсу" (17:02-19:00) гостями студії стали екс-генпрокурор України Святослав Піскун і директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов. Тоді частка "112 Україна" склала 1,28%, а рейтинг – 0,36% за аудиторією 18+(50+). Такі показники забезпечили телеканалу перше місце серед усіх інформаційних мовників країни.

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

А в слоті трансляції другої частини ток-шоу (19:21-22:53) "112 Україна" практично подвоїв свої показники: частка мовника склала 1,28%, а рейтинг – 0,36% за аудиторією 18+(50+).

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

Завдяки таким показникам друга частина ток-шоу посіла перше місце серед усіх телепередач інформаційних каналів за 12 травня. Крім того в слоті її трансляції "112 Україна" піднявся на дев'яту сходинку в рейтингу загальнонаціональних телеканалів країни.

Рейтинг "112 Україна" 112.ua

Друга частина передачі "Пульс" почалася з великого інтерв'ю телеведучого Андрія Пальчевського, який підключився до студії дистанційно. Після нього на запитання ведучих відповіла екс-народний депутат Олена Бондаренко. У фінальній частині передачі в студії зібралися екс-народний депутат Михайло Добкін, доктор юридичних наук Віталій Журавський і політичний експерт Михайло Чаплига, а дистанційно до них приєднався народний депутат Олександр Качура.

У цілому за весь день 12 травня "112 Україна" лідирував серед інформаційних мовників країни за всіма аудиторіями.

Досьє:

Головне політичне ток-шоу країни виходить в ефір на телеканалі "112 Україна" щовівторка. Під час ефіру ведучі задають чиновникам і експертам гострі питання і обговорюють найважливіше з життя країни. Особлива роль у спілкуванні з чиновниками, політиками та експертами відведена глядачам, які можуть поставити свої запитання та отримати відповіді на них у режимі реального часу.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.