112.ua

Це програма про тих, хто багатіє за рахунок держави. Тож від глядачів не буде приховано жодної деталі розслідування – всі імена та прізвища, адреси та дати, документи під грифом "цілком таємно" та інші секретні матеріали – все це без винятку піде в ефір, бо головною метою цього проекту є обнародування бюджетних крадіїв і звернення до правоохоронців, аби вони розслідували ці справи.

Програма "Ліга корупції" ґрунтується лише на фактажі, який буде наданий глядачеві з поясненням причинно-наслідкового зв’язку, а героями випусків будуть персони найвищого рангу, імена яких всім добре відомі. Більше того! Цей телевізійний проект буде викривати й нових, маловідомих суспільству, але попри це серйозних корупціонерів та покаже фінансові зловживання і махінації в різних галузях.

"Ліга корупції" буде виходити щосуботи о 18:15 на каналі "112 Україна". Перший ефір можна побачити вже цього тижня. Запланована тривалість програми становитиме 30 хвилини.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який веде мовлення 18,5 годин на добу в прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі і цікаві події, що відбуваються в Україні і у світі. Канал доступний в пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний директор телеканалу - Єгор Бенкендорф. Генеральний продюсер - Артем Марчевський.