"Чому так?" 112.ua

Із 1 червня на телеканалі "112 Україна" буде виходити ток-шоу "Чому так?". Ця передача буде з'являтися на екранах щосуботи о 19:15.

У нашій країні багато болючих питань і найбільше з них "Чому так?".  Експерти та гості ток-шоу обговорять у студії гострі проблеми нашої країни. Зокрема, будуть порушені питання якісного медобслуговування в Україні, зростання тарифів на комунальні послуги, низьких пенсій та трудової еміграції наших співвітчизників.

Ведучими "Чому так?" стали Еліна Бекетова і Євгенія Скорина. Разом із ведучими в студії "112 Україна" буде знаходитися соціальний доктор і експерт Андрій Пальчевський, відомий своїми влучними коментарями політичної та економічної ситуації в країні. Він неодноразово з'являвся в якості експерта в передачах "Пульс" та "Вечірній прайм" на "112 Україна".

Не пропустіть, 1 червня о 19:15 прем'єра ток-шоу "Чому так?" на "112 Україна".

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.