Новий сезон на "112 Україна" 112.ua

Телеканал "112 Україна" розширює лінійку ток-шоу. Тепер, окрім улюблених головного політичного ток-шоу країни "Пульс" і "Голосу народу", глядачі кожен день зможуть дивитися і насолоджуватися новими проектами.

Починаючи з 10 лютого, в ефірі "112 Україна" щодня будуть виходити масштабні ток-шоу. Давно посівши місце серед лідерів інформаційного мовлення країни, телеканал піднімає планку ще вище і виходить на якісно новий рівень: більше студій, більше думок, більше політиків та експертів і більше точок зору для улюблених глядачів.

У новому сезоні щодня, починаючи з 15:00, телеканал мовитиме з великої студії, яка виступить майданчиком для різних точок зору і надасть достатньо простору для доступної та якісної дискусії.

Команда телеканалу "112 Україна" готова дивувати глядачів новими ток-шоу кожен день.

Дивіться "112 Україна" і знайте більше!

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевський. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.