112.ua

До редакції "Кандидата" вже надійшло тисячі заявок з різних куточків України від охочих взяти участь у проекті. Експертне журі вислухає всіх без винятку, хто вже подав і подасть анкету. І обере 12 кращих кандидатів, яких відрізняють такі особистісні якості як лідерство, чесність, сила волі. Також серед критеріїв відбору: амбіції змінити країну, громадянська позиція, соціальна активність, освіта, професійна кваліфікація, вміння креативно мислити.

Тому всіх, хто відчуває в собі сили поборотися за статус народного депутата і змінювати життя на краще в Україні, телеканал чекає на відборі в неділю 27 травня за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 102-104, Art Ukraine Gallery.

Нагадаємо, "Кандидат" – це соціальний ТВ-проект, мета якого знайти людей, мотивованих зробити Україну кращою і здатних пропонувати нестандартні рішення. Переможець не тільки отримає місце в прохідній частині списку політичної партії "За життя" на наступних виборах до Верховної Ради, а й можливість річного навчання у Стенфордському університеті. В ефірі телеканалу "112 Україна" проект "Кандидат" стартує в серпні цього року.