Забіг у вишиванках 112.ua

24 серпня, у День незалежності України, відбудеться традиційний "Забіг у вишиванках". Генеральним інформаційним партнером спортивного заходу стане телеканал "112 Україна".

Учасники забігу зможуть спробувати свої сили на дистанціях 100 і 500 м, а також 5 км, 10 км і 21,1 км. Тож любителі бігу практично будь-якого віку і рівня підготовки мають право обрати для себе оптимальну відстань. При цьому всі без винятку учасники отримають призи від партнерів. Зокрема, кожному бігуну вручать футболку з візерунком вишиванки.

"Забіг у вишиванках" з 2014 року збирає як професійних бігунів, так і любителів спорту. Серед останніх можна зустріти представників найрізноманітніших професій, а також політичних і громадських діячів.

Головний забіг проходитиме у Києві. Однак одночасно спортсмени у вишиванках вийдуть на дистанції у Рівному, Одесі, Дніпрі, Херсоні, а також у заокеанських Філадельфії та Вашингтоні. Таким чином організатори забігу об'єднають патріотів України в усьому світі. Географію марафону зможе розширити кожен охочий. Зареєструвавшись та вказавши місто, де проходитиме дистанцію, кожен отримає поштою стартовий пакет учасника - вишиванку, медаль та сюрпризи.

Організатори забігу хочуть не тільки підняти патріотичний дух, а й популяризувати здоровий спосіб життя та зміцнити сімейні цінності.

За підсумками забігу цього року буде змонтовано фільм, в якому покажуть усю географію "Забігу у вишиванках 2020".

Довідка

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер - Артем Марчевський. Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.